O kurzech

Seminář pro rodiče

Materialy k seminari pro rodiceDvouhodinnový kurz vedený certifikovanými instruktory, při kterém se dozvíte vše co potřebujete k tomu, abyste začali s programem Baby Signs. Dozvíte se jak poznáte, kdy je pro vaše batole nejvhodnější čas začít, jak znakovou řeč učit, jak průběh vývoje komunikace probíhá a jak rozpoznat známky pokroku. Naučíte se prvních 16 znaků, a shlédnete krátká instruktážní videa, která vám ukáží jak znakování v praxi vypadá. Kurzy jsou dělané zábavnou a interaktiví formou. Seznámíte se při nich s jinými maminkami a tatínky, kteří se znakováním začínají. Kurzy jsou, jak z názvu vyplývá, pro rodiče, ale mnoho instruktorek rády uvítají i vaše batole. Kurzy jsou také vhodné pro prarodiče a pro každého, kdo pečuje o vaše dítě.

Kdy je nejlepší se kurzu zúčastnit? Tohle je velmi individuální. Doporučujeme, aby se rodiče kurzu zúčastnili nejpozději kolem prvních narozenin dítěte. Mnoho rodičů však začíná se znakováním dříve a tak se také zúčastní kurzů během několika prvních měsíců.  Stojí i za uváhu se kurzu zúčastnit již v těhotenství, protože když naš drobeček přijde na svět, je často poněkud obtížnější si najít čas na kurz.

Kurzy pro děti s rodiči

Materialy ke kurzu Znaky, pisnicky a hryPřipravujeme pro vás a vaše nejmenší také kurzy, při kterých se vaše nemluvňata naučí komunikovat znaky při hře a veselých písničkách. Kurzy jsou vhodné pro děti od 6ti měsíců do 3 let. Kurzy probíhají  jednou týdně po 6 týdnů. Jedna lekce trvá přibližně 60 minut. Rodiče se při kurzech dozvědí praktické rady jak rozvíjet komunikační, kognitivní a motorické schopnosti svých dětí a podělí Medvidek BeeBose o své zkušenosti s ostatními účastníky. Děti si pak užijí společných her, které jsou vybrány doktorkami Acredolo a Goodwyn tak, aby napomáhaly rozvoji dětí. Naučí se veselé písničky, seznámí se s medvídkem BeeBo, který je v každém kurzu navštíví a pomůže jim učit se znaky. Každý kurz má jiné téma vybrané ze všedního života jako například „při jídle“ nebo „návštěva parku“ a pomůže dětem osvojit si znaky z tohoto témata.

Ceník:

 

Seminář pro rodiče

základní materiály

Seminář pro rodiče

KOmpletní sada

Cena semináře

499,- Kč

879,- Kč

Příplatek za druhého rodiče

100 Kč

zdarma

Délka semináře

2 hod

2 hod

Pracovní sešit

Ano

výběr

Seznam znaků s magnetem

Ano

Ano

Kniha pro rodiče

x

Ano

Videoslovník

x

Ano

Leporela

x

Ano – sada 4  leporel

DVD pro děti

x

Ano

 

 

 

Kurzy pro děti

základní materiály

Kurzy pro děti

Beebo taštička

Cena kurzu

1 199,- Kč

1 999,- Kč

Počet hodinových kurzů

6

6

Příplatek za sourozence do 3 let

300, - Kč

300, - Kč

Zpěvníček s písničkami z kurzů

Ano

Ano

CD s písničkami z kurzů (16)

Ano

Ano

Leporelo – Moje první znaky

x

Ano

Leporelo – Moje další znaky

x

Ano

DVD pro děti – Moje první znaky

x

Ano

Laminovaný soubor znaků

x

Ano

Plyšová taštička s BeeBem

x

Ano

Termíny

Informační schůzka - schůzka na cca 30 min., zdarma, informace o znakové řeči, o seminářích, kurzech atd.

 

 

Semináře pro rodiče

duben/květen 2013  Tišnov

máte-li zájem o jiný termín, kontaktujte mě :)

 

                               

Kurzy pro děti s rodiči

 

 

Ráda za Vámi také přijedu k Vám domů, na individuální seminář, cena semináře se nemění. V případě zájmu mě kontaktujte!!!