Něco o mně

Jmenuji se Radka Mňačková, pocházím z malého městečka západně od Brna - z Tišnova. Jsem porodní asistentka, laktační poradce a také nezávislá certifikovaná instruktorka Programu znakové řeči pro batolata Baby Signs®. Nikdy jsem neuvažovala, že bych někdy mohla pracovat s těhotnými ženami, dětmi a jejich rodinami. Ve 3. ročníku gymnázia jsem se ale rozhodla studovat obor porodní asistentka na vysoké škole, protože vše, co se týkalo miminek, se mi stávalo stále bližší. 

Vystudovala jsem obor Porodní asistentka na Lékařské fakultě MU v Brně a tehdy jsem se rozhodla, že práce s těhotnými ženami a pak s maminkami a jejich dětmi mě naplňuje natolik, že jim chci věnovat svůj čas a péči. Proto jsem se rozhodla vést cvičení pro těhotné, kurzy předporodní přípravy, ale také poskytnout ženám péči v období kojení a mateřství.

Sama jsem také matkou. Mám dvě krásné děti, které mě od svého porodu učí - učí mě, že každé dítě je individualita ( což se projevilo třeba při našem kojení ) a že nic není nemožné:)

 

 


 

Služby, které nabízím:

 

příprava na porod

laktační poradenství

pronájem odsávaček

baby masáže

individuální konzultace

individuální příprava na porod